Witamy w internetowym dzienniczku ucznia Gimnazjum Nr 8 im. Królowej Jadwigi w Katowicach

Aby uzyskać dostęp do ocen należy zalogować się w ramce po prawej stronie wpisując imię i nazwisko ucznia oraz numer PIN otrzymany od wychowawcy klasy. Korespondencję z wychowawcą można nawiązać wybierając pozycję "Kontakt z nauczycielami" w menu głównym.

Ogłoszenia szkolne

[ 14.10.2015 ]
Zalecenia do wychowania fizycznego
Wpisał: Agnieszka Jędrzejczak

Zgodnie z zaleceniami do realizacji podstawy programowej z wychowania fizycznego "Szczególnie zalecane są zajęcia ruchowe na zewnątrz budynku szkolnego, w środowisku naturalnym."  W związku z tym, zajęcia w okresie jesiennym odbywają się na boisku szkolnym i w parku (a w zimę na lodowisku). Prosimy o dostosowanie stroju sportowego do warunków atmosferycznych - zaleca się posiadanie bluz dresowych, wiatrówek, długich spodni dresowych lub legginsów. Celem zajęć wychowania fizycznego jest również hartowanie organizmu czyli adaptowanie do zmiennych warunków środowiska, uodparnianie, ale warunkiem niezbędnym do tego procesu jest odpowiednio dobrana do warunków atmosferycznych odzież.

[ 28.11.2016 ]
Szlachetna Paczka
Wpisał: Agnieszka Jędrzejczak

W tym roku nasza szkoła przystąpiła do akcji Szlachetna Paczka. Zbieramy artykuły spożywcze i środki czystości dla 63 letniej p. Haliny - samotnej, chorej osoby. Akcja trwa do 9 grudnia 2016 r. Artykuły prosimy przynosić do p. Grzybek (sala nr 15).

Potrzebujemy:

- żywność: herbata, kawa, cukier, konserwy mięsne, rybne, kasza, makaron, olej, ryż, mąka, dżem, warzywa w puszkach;

- środki czystości: proszek do prania, płyn do mycia naczyń, mydło, żel myjący, pasta do zębów, płyny czyszczące, szampon, szczotka do zębów;

- ubrania: pidżama, sweter, kurtka zimowa, spodnie - wysokość 170 cm, 110 cm w pasie;

- obuwie: kapcie, buty zimowe (bez obcasów), adidasy, tenisówki - rozmiar 40;

- wyposażenie domu: kołdra, koc, ręczniki, pościel, poduszka, żelazko, deska do prasowania, łóżko rozkładane;

- szczególne upominki: perfumy.

Serdecznie zachęcamy do udziału w tej akcji.

[ 11.09.2013 ]
Wywiadówka
Wpisał: Super User

Informuję o konsultacjach i zebraniu w dniu 23.03.2017r. o godzinie 17.00 w sali nr 8.

Proszę o obecność wszystkich Rodziców .

Wychowawca Paweł Nobik