Bieg na orientację - zapraszamy!
Dodano 05.01.14
    Serdecznie zapraszamy Rodziców wraz z młodzieżą do wieczornego biegu na orientację, który odbędzie się w ramach akcji "Ćwiczyć każdy może".  Najbliższy bieg odbędzie się 16 stycznia w Katowicach -  Koszutce. Szczegóły: http://rajdkatowice.pl/. Zapraszamy wszystkich chętnych!
Dodano 05.01.14

W szkole naszej odbył się Konkurs Ortograficzny dla klas I, w którym udział wzięło 16 uczniów z najmłodszych klas. Podczas konkursu uczestnicy rozwiązywali test ortograficzny składający się z 11 zadań.  Najlepiej wywiązała się z tego zadania Magdalena Mąka z klasy I a, uzyskując tytuł Mistrzyni Ortografii 2013. Agnieszka Kafel z klasy I a i Zuzanna Kolbuch z klasy I a zdobyły ex aequo tytuł Wicemistrzyni Ortografii 2013. Gratulujemy!

Miło nam poinformować również, iż Weronika Swat z klasy III c  zajęła I miejsce w rejonowym etapie Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK i awansowała do  etapu okręgowego. Życzymy sukcesów w kolejnym etapie!

Weosłych Świąt!
Dodano 20.12.13

Rok Szkoły w Ruchu
Dodano 15.12.13

Minister Edukacji Narodowej ogłosił rok szkolny 2013/2014 Rokiem Szkoły w Ruchu. W związku z tym nasza placówka postanowiła wziąć udział w projekcie i przyłączyć się do akcji "Ćwiczyć każdy może". Szczegóły akcji na stronie: http://www.szkolawruchu.men.gov.pl/

W ramach projektu planowany jest Rodzinny Wyjazd Narciarski, na który zapraszamy serdecznie wszystkich uczniów wraz z Rodzicami i Rodzinami.
termin: luty 2014
miejsce: Istebna (jesteśmy otwarci na inne Państwa sugestie)

Osoby, które mogą pomóc w organizacji transportu dla uczestników Wyjazdu Narciarskiego, proszone są o kontakt z panią Agnieszką Mazur (jagamazur0@gmail.com)

Mikołajki 2013
Dodano 08.12.13
    Dnia 6.grudnia naszą szkołę tradycyjnie odwiedził Święty Mikołaj i jego pomocnicy. Wszyscy grzeczni uczniowie otrzymali słodki upominek, a w zamian wykazać musieli się talentem wokalnym lub sprawnością fizyczną.

Tego samego dnia na sali gimnastycznej odbył się kiermasz świąteczny. Uczniowie wszystkich klas przygotowali ozdoby świąteczne, kartki i słodkości. Zebrane pieniądze przeznaczone będą na rzecz potrzebujących dzieci z Osiedla Tysiąclecia. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom i rodzicom, którzy wsparli akcję.

<< Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 Następna >>

Kto nic nie wie, musi we wszystko wierzyć.
M.Eschenbach

Dla klas szóstych