Rok Szkoły w Ruchu
Dodano 15.12.13

Minister Edukacji Narodowej ogłosił rok szkolny 2013/2014 Rokiem Szkoły w Ruchu. W związku z tym nasza placówka postanowiła wziąć udział w projekcie i przyłączyć się do akcji "Ćwiczyć każdy może". Szczegóły akcji na stronie: http://www.szkolawruchu.men.gov.pl/

W ramach projektu planowany jest Rodzinny Wyjazd Narciarski, na który zapraszamy serdecznie wszystkich uczniów wraz z Rodzicami i Rodzinami.
termin: luty 2014
miejsce: Istebna (jesteśmy otwarci na inne Państwa sugestie)

Osoby, które mogą pomóc w organizacji transportu dla uczestników Wyjazdu Narciarskiego, proszone są o kontakt z panią Agnieszką Mazur (jagamazur0@gmail.com)

Mikołajki 2013
Dodano 08.12.13
    Dnia 6.grudnia naszą szkołę tradycyjnie odwiedził Święty Mikołaj i jego pomocnicy. Wszyscy grzeczni uczniowie otrzymali słodki upominek, a w zamian wykazać musieli się talentem wokalnym lub sprawnością fizyczną.

Tego samego dnia na sali gimnastycznej odbył się kiermasz świąteczny. Uczniowie wszystkich klas przygotowali ozdoby świąteczne, kartki i słodkości. Zebrane pieniądze przeznaczone będą na rzecz potrzebujących dzieci z Osiedla Tysiąclecia. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom i rodzicom, którzy wsparli akcję.

Wskazówki dla rodziców uczniów dyslektycznych
Szanowni Państwo!

Zachęcamy do zapoznania się z publikacją przygotowaną przez szkolnego pedagoga mgr Agnieszkę Donat, zawierającą wskazówki dla rodziców uczniów ze specyficznymi trudnościami w uczeniu się (dysleksją). Dokument znaleźć można w dziale "Dla rodziców - Publikacje".

Wyniki konkursów przedmiotowych
Dodano 08.12.13
    Z nami pierwsze etapy wojewódzkich konkursów przedmiotowych (olimpiad). Miło nam poinformować, iż do następnego (rejonowego) etapu konkursów zakwalifikowali się:

historia: Weronika Swat kl. IIIc
biologia: Agnieszka Bacia, kl. IIIc, Kinga Lucińska IIb
j. angielski: Zuzanna Kolbuch, kl. Ia

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie!

Sukces odnieśli również uczniowie startujący w wojewódzkim konkursie "Z biologią za Pan Brat". Do drugiego etapu konkursu zakwalifikowały się uczennice Kinga Lucińska i Marcelina Polak.

Andrzejki w naszej szkole, 29.11.2013
Dodano 28.11.13
      Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów w piątek 29 listopada do Gabinetu Wróżb (czytelnia), gdzie z okazji Andrzejek czarownice, wróżbici i magowie przepowiadać będą przyszłość...
Tradycyjne wróżby odbywać będą się na każdej przerwie.

<< Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 Następna >>

Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy.
Albert Einsein