icon
icon
icon
icon
icon

Aktualności


Sukces sportowców
Dodano 08.11.13
     Dnia 7 listopada uczniowie gimnazjum wzięli udział w kolejnym etapie rozgrywek w ramach Mistrzostw Katowic w piłce nożnej chłopców. Drużyna w składzie: Marcin Sojka, Tomasz Sojka, Jakub Bujak, Kamil Gadomski, Krystian Wojnarowski, Dominik Robak, Kamil Kapkowski, Marcin Krawczyk, Kamil Orłów, Paweł Stefański zwyciężyła w meczu z drużyną GKS Katowice z Gimnazjum Nr 1 (wynik 2:1, bramki : M. Sojka, M. Krawczyk) oraz zremisowała 3:3 z drużyną Gimnazjum Nr 10 (3 bramki  - M. Sojka). Uzyskany wynik pozwolił awansować naszej drużynie do kolejnego etapu rozgrywek. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


Dodane przez Admin
Dni Fizyki w VIII Liceum Ogólnokształcącym
Dodano 03.11.13
    Uczniowie naszej szkoły pod opieką mgr Agnieszki Jędrzejczak wzięli udział w XI Dniach Fizyki zorganizowanych przez VIII Liceum Ogólnokształcące w Katowicach. Uczestnicy mogli wziąć udział w ciekawych wykładach oraz obejrzeć wystawy. Miłym akcentem było spotkanie z absolwentami naszego Gimnazjum, którzy kontynuują edukacje właśnie w VIII LO.

Czytaj dalej...
Dodane przez Admin
Dni Śląska - debata oxfordzka
Dodano 03.11.13

    W czwartek 24.10.2013 roku w ramach Dni Śląskich przeprowadzono w naszej szkole niezwykle ciekawą debatę, której teza brzmiała „Aktywny obywatel Katowic ma wpływ na zmiany w swoim otoczeniu”. Zaproszono na nią przedstawicieli kilkunastu okolicznych szkół podstawowych i gimnazjów. Gościem honorowym była Radna Miasta Katowice, Pani Elżbieta Zacher. Debata była też częścią Europejskiego Tygodnia Demokracji Lokalnej, który jest inicjatywą Rady Europy, wspieraną przez miasto Katowice, od kilku lat biorące udział w jego obchodach.


Czytaj dalej...
Dodane przez Admin
Osobliwości świata fizyki
Dodano 03.11.13

     Uczniowie klas trzecich uczestniczyli w wykładach odbywających się w ramach „Osobliwości Świata Fizyki” w Instytucie Fizyki Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Wykłady połączone z pokazami doświadczeń poprowadzili wybitni uniwersyteccy profesorowie, tacy jak prof. zw. dr hab. Jerzy Zioło czy prof. zw. dr hab. Sylwester Rzoska.

Czytaj dalej...
Dodane przez Admin
Dyskoteka szkolna, 30.10.2013
Dodano 23.10.13
Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów
na pierwszą w tym roku szkolnym
DYSKOTEKĘ,
która odbędzie się 30 października 2013 roku.
Bawić będziemy się w godzinach 17.00-20.00
Mile widziane przebrania!Bilety dostępne są tylko w przedsprzedaży w okolicy pokoju nauczycielskiego. Przed zakupem biletów prosimy o zapoznanie się z regulaminem dyskotek szkolnych. Rodziców prosimy o zapewnienie uczniom bezpiecznego powrotu do domów.
Dodane przez Admin

<< Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 Następna >>

Content Management Powered by CuteNews

English version Deutsche Version Cytat na dziś:
Wielkie myśli nie potrzebują pochwał.
Lew Tołstoj

Zestaw podręczników


Dla klas szóstych

Stypendia

ODLICZAMY


Do końca roku szkolnego -705 dni.

Aktualnie jest 1 gości na stronie

Liczba odwiedzin od 20.11.2007
Statystyki

Losowe zdjęcie z galerii