icon
icon
icon
icon
icon

Aktualności


Osobliwości świata fizyki
Dodano 03.11.13

     Uczniowie klas trzecich uczestniczyli w wykładach odbywających się w ramach „Osobliwości Świata Fizyki” w Instytucie Fizyki Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Wykłady połączone z pokazami doświadczeń poprowadzili wybitni uniwersyteccy profesorowie, tacy jak prof. zw. dr hab. Jerzy Zioło czy prof. zw. dr hab. Sylwester Rzoska.

Czytaj dalej...
Dodane przez Admin
Dyskoteka szkolna, 30.10.2013
Dodano 23.10.13
Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów
na pierwszą w tym roku szkolnym
DYSKOTEKĘ,
która odbędzie się 30 października 2013 roku.
Bawić będziemy się w godzinach 17.00-20.00
Mile widziane przebrania!Bilety dostępne są tylko w przedsprzedaży w okolicy pokoju nauczycielskiego. Przed zakupem biletów prosimy o zapoznanie się z regulaminem dyskotek szkolnych. Rodziców prosimy o zapewnienie uczniom bezpiecznego powrotu do domów.
Dodane przez Admin
Dzień Edukacji Narodowej
Dodano 15.10.13
    Dzień Edukacji Narodowej już za nami. Tradycyjnie już święto to mijało w naszym Gimnazjum w miłej atmosferze. Nauczyciele zaproszeni zostali na program artystyczny, podczas którego umiejętności aktorskie i wokalne zaprezentowała młodzież naszej szkoły. Samorząd Uczniowski wręczył tradycyjne Oscary w kilku kategoriach. W tym roku nagrody otrzymali: Tęga Głowa (wie wszystko o wszystkim) - Danuta Miklas, Ziomal (przyjaciel każdego ucznia) - Mariusz Lichocki, Optymista (nauczyciel zawsze uśmiechnięty) - Anna Topolska, Modniś (nauczyciel najlepiej ubrany) - Joanna Krzywoń, Mistrz Ciętej Riposty - Ewa Górska, Złote Serce (nauczyciel najbardziej wyrozumiały) - Zuzanna Grzybek, Kosa (nauczyciel najbardziej wymagający) - Dominika Frey.

Wszystkim Nauczycielom i pracownikom oświaty składamy najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności, wielu sukcesów zawodowych, satysfakcji z pracy z dziećmi i młodzieżą oraz realizacji swoich planów i zamierzeń.


Dodane przez Admin
Organizacja Dnia Edukacji Narodowej
Dodano 09.10.13

    Informujemy, iż poniedziałek 14 października (Dzień Edukacji Narodowej) jest dniem wolnym od tradycyjnych zajęć lekcyjnych. O godzinie 9.30 odbędzie się uroczysta akademia, w której udział wezmą trójki klasowe i  chętni uczniowie. Następnie wszystkie klasy udają się do kina Cinema City w Centrum Handlowym Silesia na  film "Wałęsa. Człowiek z nadziei" (start seansu 11.40). Godzina zbiórki zostanie przekazana poszczególnym klasom przez wychowawców.

Dodane przez Admin
Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów
Dodano 03.10.13

  W dniu dzisiejszym odbyły się w naszym gimnazjum zawody pierwszego stopnia w IX Olimpiadzie Gimnazjalistów.  Z testem zmierzyli się uczniowie klas I-III. Wyniki już wkrótce, a z zadaniami można zapoznać się na stronie http://www.omg.edu.pl. Za wszystkich uczestników trzymamy kciuki! Więcej zdjęć na naszym profilu facebookowym...

Dodane przez Admin

<< Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 Następna >>

Content Management Powered by CuteNews

English version Deutsche Version Cytat na dziś:
Dzieci najuważniej słuchają, kiedy mówi się nie do nich.
Eleonora Roosevelt

Zestaw podręczników

Stypendia

ODLICZAMY


Do końca roku szkolnego -764 dni.

Aktualnie jest 1 gości na stronie

Liczba odwiedzin od 20.11.2007
Statystyki

Losowe zdjęcie z galerii