icon
icon
icon
icon
icon

Aktualności


Uczymy się kibicować na turnieju miast partnerskich
Dodano 01.10.13
     W Katowicach trwa akcja promująca przyszłoroczne Mistrzostwa Świata w piłce siatkowej mężczyzn – Polska 2014. Uroczystą galę otworzył pokaz artystyczny Mistrzów Polski Seniorów w akrobatyce sportowej oraz uczestników telewizyjnego show Mam Talent: Magdalena Rajter i Wojciech Dackiewicz. Po nich na boisko weszli bohaterowie turniejowych zmagań drużyny VK Ko¹ice –©aca ze Słowacji,  Altera Donetsk z Ukrainy oraz reprezentanci Polski: Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel oraz gospodarze Czarni Katowice.
Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w drugim dniu turnieju i dzielnie kibicowali zawodnikom gospodarzy.  W czasie przerwy pomiędzy meczami odbywały się konkursy dla publiczności, w których uczestniczyli nasi uczniowie. Wszyscy otrzymali również pamiątkowe koszulki akcji „Lubię siatkę”.
Opiekunami grupy byli pani Agnieszka Mazur i pan Paweł Nobik.

Dodane przez Admin
Akcja "Lubię siatkę!"
Dodano 01.10.13
   Już w przyszłym roku miasto Katowice – obok Krakowa, Łodzi, Bydgoszczy, Gdańska i Wrocławia – będzie gospodarzem mistrzostw świata w piłce siatkowej mężczyzn. To właśnie z tej okazji na ulicy Mariackiej, ruszył specjalny zegar odmierzający czas do rozpoczęcia siatkarskiego mundialu. W ramach akcji społecznej „Lubię siatkę” oraz promocji mistrzostw, uczniom katowickich szkół rozdano 2014 specjalnie zaprojektowanych piłek do siatkówki z logo przyszłorocznej imprezy.Na Mariackiej zjawiło się prawie 3 tysiące młodych ludzi! Zabawę prowadziła znana aktorka Anna Guzik w towarzystwie dziennikarza Marka Durmały. W tej imprezie uczestniczyły także uczennice naszego gimnazjum z nauczycielką wychowania fizycznego A. Mazur

Dodane przez Admin
Wybory do Samorządu Uczniowskiego
Dodano 30.09.13

    Miło nam poinformować, że znamy już wyniki wyborów do Samorządu Uczniowskiego Gimnazjum Nr 8. W skład Rady w tym roku szkolnym wejdą:

przewodnicząca: Maja Stekel z kl. 3c
zastępca: Dominika Naczas z kl. 3a
sekretarz: Karolina Łechtańska z kl. 3a


Gratulujemy wygranej i mamy nadzieję, że już wkrótce zobaczymy dziewczyny w akcji. Opiekunem Samorządu pozostaje pani Anna Topolska.

Dodane przez Admin
ESKA.TV w nasze szkole
Dodano 19.09.13
    
       W dniu dzisiejszym naszą szkołę odwiedziła ekipa telewizji ESKA.TV, która kręciła kolejny odcinek "School Listy". Twórcy programu odwiedzają szkoły na terenie całej Polski i sprawdzają, jakiej muzyki obecnie słucha młodzież. Program z udziałem uczniów naszej szkoły zobaczyć będzie można w ESKA.TV w sobotę o godzinie 9.00. 


Dodane przez Admin
Festyn "Pożeganie lata"
Dodano 16.09.13
     Festyn Spółdzielni Mieszkaniowej Piast "Pożegnanie lata" już za nami. Spędziliśmy kilka miłych godzin w towarzystwie najmłodszych mieszkańców Osiedla Tysiąclecia i ich opiekunów. Największym powodzeniem wśród najmłodszych cieszyło się malowanie twarzy, a profesjonalnie prowadzony pokaz udzielania pierwszej pomocy zainteresował także dorosłych uczestników festynu. Nie zabrakło również gier zręcznościowych (twister, krykiet) a także zabaw plastycznych. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację festynu!    
Więcej zdjęć z tego dnia w GALERII.

Dodane przez Admin

<< Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 Następna >>

Content Management Powered by CuteNews

English version Deutsche Version Cytat na dziś:
Dzieci najuważniej słuchają, kiedy mówi się nie do nich.
Eleonora Roosevelt

Zestaw podręczników


Dla klas szóstych

Stypendia

ODLICZAMY


Do końca roku szkolnego -705 dni.

Aktualnie jest 1 gości na stronie

Liczba odwiedzin od 20.11.2007
Statystyki

Losowe zdjęcie z galerii