ZEBRANIA RODZICÓW
Dodano 15.05.17
Przypominamy, że ostatnie w tym roku szkolnym zebrania i konsultacje z nauczycielami odbędą się w dniu 16 maja 2017 r. o godz. 17.00. W ramach spotkań rodziców uczniów klas III przeprowadzone zostanie szkolenie w sprawie rekrutacji uczniów do szkół ponadgimnazjalnych.
AKADEMIA SZKOLNA
Dodano 29.04.17
Z okazji rocznic majowych takich jak Święto Pracy, Powstania Ślaskie, Dzień Flagi, Konstytucja 3-Maja, zakończenie  II Wojny Światowej, wstąpienie Polski do Unii Europejskiej odbyła się w szkole uroczysta akademia.

DZIEŃ ZIEMI
Dodano 27.04.17
Jak co roku w naszej szkole obchodziliśmy DZIEŃ ZIEMI.
Uczniowie klas pierwszych zasadzili na terenie zielonym wokół szkoły swoje krzewy. Z tej okazji zorganizowaliśmy dla uczniów konkurs wiedzy ekologicznej i terenowe lekcje ekologiczne w Parku Śląskim.

REKOLEKCJE
Dodano 09.04.17
W dniach 10 -12 kwietnia 2017 r.  dla uczniów naszej szkoły organizowane są rekolekcje wielkopostne w Kościele   na Tysiącleciu Dolnym w Katowicach. W tych dniach uczniowie uczą się w szkole przez trzy pierwsze lekcje wg planu i potem pod opieką nauczycieli udają się do Kościoła. Dla osób nieuczęszczających na zajęcia z religii organizowane są zajęcia na 4 i 5 lekcji.

SPOKOJNYCH I RADOSNYCH
ŚWIĄT WIELKANOCNYCH

INFORMACJA O STRAJKU
Dodano 28.03.17
Szanowni Państwo,
zwracam się do państwa jako dyrektor szkoły, której pracownicy zdecydowali się przystąpić do ogólnopolskiego strajku nauczycieli i pracowników oświaty.
Całodniowy strajk odbędzie się w naszej szkole 31 marca 2017 roku, czyli w najbliższy piątek w godzinach pracy szkoły. Oznacza to, że w tym dniu w szkole nie odbędą się lekcje zgodnie z obowiązującym planem. Każdy nauczyciel, który wyraził wolę uczestnictwa w strajku zgodnie z przysługującym mu prawem, przyjdzie do szkoły, lecz wstrzyma się od świadczenia pracy.
Dyrektor szkoły jako jedyna osoba, która nie może strajkować, zobowiązany jest do zapewnienia opieki uczniom obecnym w szkole. Opiekę będą sprawować nauczyciele nie deklarujący udziału w strajku. Zostaną oni skierowani przeze mnie do zapewnienia opieki uczniom w tych godzinach, w których odbywałyby się lekcje. Ze względu na utrudnienia wynikające ze strajku uczniowie będą przebywali w szkole w pomieszczeniach wskazanych przez dyrektora.
Małgorzata Cibis, Dyrektor ZSO3

<< Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Następna >>

Wielkie myśli nie potrzebują pochwał.
Lew Tołstoj