REKOLEKCJE
Dodano 09.04.17
W dniach 10 -12 kwietnia 2017 r.  dla uczniów naszej szkoły organizowane są rekolekcje wielkopostne w Kościele   na Tysiącleciu Dolnym w Katowicach. W tych dniach uczniowie uczą się w szkole przez trzy pierwsze lekcje wg planu i potem pod opieką nauczycieli udają się do Kościoła. Dla osób nieuczęszczających na zajęcia z religii organizowane są zajęcia na 4 i 5 lekcji.

SPOKOJNYCH I RADOSNYCH
ŚWIĄT WIELKANOCNYCH

INFORMACJA O STRAJKU
Dodano 28.03.17
Szanowni Państwo,
zwracam się do państwa jako dyrektor szkoły, której pracownicy zdecydowali się przystąpić do ogólnopolskiego strajku nauczycieli i pracowników oświaty.
Całodniowy strajk odbędzie się w naszej szkole 31 marca 2017 roku, czyli w najbliższy piątek w godzinach pracy szkoły. Oznacza to, że w tym dniu w szkole nie odbędą się lekcje zgodnie z obowiązującym planem. Każdy nauczyciel, który wyraził wolę uczestnictwa w strajku zgodnie z przysługującym mu prawem, przyjdzie do szkoły, lecz wstrzyma się od świadczenia pracy.
Dyrektor szkoły jako jedyna osoba, która nie może strajkować, zobowiązany jest do zapewnienia opieki uczniom obecnym w szkole. Opiekę będą sprawować nauczyciele nie deklarujący udziału w strajku. Zostaną oni skierowani przeze mnie do zapewnienia opieki uczniom w tych godzinach, w których odbywałyby się lekcje. Ze względu na utrudnienia wynikające ze strajku uczniowie będą przebywali w szkole w pomieszczeniach wskazanych przez dyrektora.
Małgorzata Cibis, Dyrektor ZSO3

ZEBRANIA I KONSULTACJE
Dodano 14.03.17
W dniu 23 marca 2017 r. w godzinach 17.00 - 19.00
odbędą się konsultacje nauczycielskie dla rodziców.

Dla niektórych klas organizowane są zebrania z rodzicami:
klasa I a w sali 14 o godz. 16.30
klasa I b w sali 8 o godz. 17.00
klasa II a w sali 35 o godz. 17.00

ZEBRANIE
Dodano 08.01.17
W dniu 12 stycznia 2017r. o godz. 16.30 do auli
zapraszamy wszystkich rodziców na KONCERT KOLĘD.
Uczniowie organizujący przedstawienie
liczą na szerszą widownię, nie tylko własnych rodziców.
O godz. 17.00 odbędą się zebrania z wychowawcami klas
oraz konsultacje z nauczycielami poszczególnych przedmiotów.

Dodano 19.12.16
Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3 w Katowicach informuje, że w dniu 23 grudnia 2016 roku
sekretariat szkolny będzie nieczynny.

<< Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Następna >>

Jestem tylko trzciną na wietrze, ale trzciną myślącą.