WRÓŻBY ANDRZEJKOWE
Dodano 28.11.14
Jesteś ciekawy, co czeka Cię w przyszłości? Miłość, bogactwo, władza? 28 listopada będziesz miał szansę się tego dowiedzieć!!!
Salon Wróżb Andrzejkowych otwarty od 3 godziny lekcyjnej w czytelni (na przerwach :))!!!

WOLONTARIAT
Dodano 15.09.14
W naszej szkole prężnie działa Klub Wolontariusza. Uczniowie, którzy są zainteresowani taką formą spędzania czasu, bezinteresowną pomocą, zdobywaniem nowych doświadczeń, mogą dołączyć się do naszych działań (pierwsza akcja w tym roku szkolnym- wolontariat podczas Parkowego Półmaratonu, już za nami :)). A wcześniej można przeczytać, jak działał Klub w zeszłym roku szkolnym, w artykule pod linkiem : http://www.slaskie-wolontariat.org.pl/centrum-wolontariatu-szkolnego/artykulypierwsza-kategoria-dwa/dla-kazdego-cos-fajnego.html
ZNAJDŹ SWOJE STYPENDIUM
Dodano 04.09.14
Dzięki serwisowi www.mojestypendium.pl dowiesz się o wszystkich programach stypendialnych, w tym  oferowanych przez stowarzyszenia, fundacje, samorządy, uczelnie i firmy. Strona jest bazą aktualnych ofert stypendialnych oraz konkursów edukacyjnych, skierowaną do uczniów, studentów, nauczycieli, rodziców, doktorantów, artystów i sportowców.

Tu znajdziesz wyniki przyznanych stypendiów Prymus w roku szkolnym 2014/15

Podręczniki na rok szkolny 2014/2015
Dodano 30.07.14
Zachęcamy do zapoznania się zestawem podręczników na rok szkolny 2014/2015.  Pliki do pobrania TUTAJ.

Tytuł "Szkoła w ruchu"
Dodano 18.06.14
    Miło nam poinformować, iż szkoła nasza uzyskała certyfikat "Szkoły w Ruchu".  Akcja zorganizowana została przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, a koordynatorem projektu w szkole jest mgr Agnieszka Mazur. Serdecznie gratulujemy!
Strona internetowa akcji: KLIK

21 szkola

<< Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 Następna >>

Nad czas stracony nic bardziej nie boli.
Michal Aniol