icon
icon
icon
icon
icon

Aktualności


Happening zdrowotny
Dodano 18.06.14


   Autorki projektu edukacyjnego „STOP zwolnieniom rocznym z wychowania fizycznego” wraz z Zarządem Fundacji Parku Śląskiego
zaprosiły na HAPPENING ZDROWOTNY szkoły Gimnazjalne z Katowic, Chorzowa i Świętochłowic. Impreza miała charakter pro zdrowotny; kształtowała prawidłowe nawyki zdrowego i sportowego stylu życia. W tej imprezie plenerowej uczestniczyły uczennice naszego gimnazjum pod opieką nauczycielki wychowania fizycznego pani Agnieszki Mazur oraz pedagoga szkolnego pani Agnieszki Donat.
Czytaj dalej...
Dodane przez Admin
„Program profilaktyki zakażeń wirusem HPV"
Dodano 27.05.14
Drodzy Rodzice,
trwa „Program profilaktyki zakażeń wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV) realizowany w mieście Katowice w latach 2014 – 2020”. Obejmuje on głównie bezpłatne szczepienia dziewcząt w wieku lat 14, uczennic pierwszych klas gimnazjalnych katowickich szkół. Przewiduje on także szczepienia chłopców za cenę około dziesięciokrotnie niższą od rynkowej. Ponieważ nie wszyscy z Państwa mieli okazję wziąć udział w zebraniu zorganizowanym na terenie szkoły, zapraszamy do zasięgnięcia informacji na stronie www.katowice.eu oraz w przychodni będącej realizatorem projektu: Tommed ul. Fredry 22 w Katowicach.
Wciąż istnieje możliwość szczepień!

Zachęcamy do zapoznania się z treścią ulotki informacyjnej:
STRONA 1
STRONA 2Dodane przez Admin
ZSO 3 jest happy!
Dodano 12.05.14
     Moda na kręcenie własnych wersji teledysku do piosenki "Happy" Pharrella Williamsa ogarnęła cały świat. Także uczniowie i nauczyciele naszej szkoły dali się ogarnąć tej pozytywnej energii i nakręcili swoją wersję teledysku. Serdecznie zapraszamy do oglądania!

Dodane przez Admin
Dbamy o mogiły powstańcze
Dodano 06.05.14
    Z okazji 93. rocznicy wybuchu III powstania śląskiego pani Ewa Górska wraz z samorządem klasy III b udała się na cmentarz w Katowicach przy ulicy Brackiej, aby zapalić znicze na pięciu mogiłach Powstańców Śląskich, którymi opiekuje się nasza szkoła.Dodane przez Admin
Poznajcie Henia!
Dodano 27.04.14

     Miło nam poinformować, iż prowadzona od początku roku  akcja adopcji szkolnego zwierzaka doczekała się finału. Jesteśmy oficjalnymi opiekunami sympatycznego kozła Heńka!
Serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszego podopiecznego w Śląskim Ogrodzie Zoologicznym w Chorzowie.

Dodane przez Admin

<< Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 Następna >>

Content Management Powered by CuteNews

English version Deutsche Version Cytat na dziś:
Dzieci najuważniej słuchają, kiedy mówi się nie do nich.
Eleonora Roosevelt

Zestaw podręczników

Stypendia

ODLICZAMY


Do końca roku szkolnego -764 dni.

Aktualnie jest 1 gości na stronie

Liczba odwiedzin od 20.11.2007
Statystyki

Losowe zdjęcie z galerii