ZSO 3 jest happy!
Dodano 12.05.14
     Moda na kręcenie własnych wersji teledysku do piosenki "Happy" Pharrella Williamsa ogarnęła cały świat. Także uczniowie i nauczyciele naszej szkoły dali się ogarnąć tej pozytywnej energii i nakręcili swoją wersję teledysku. Serdecznie zapraszamy do oglądania!

Dbamy o mogiły powstańcze
Dodano 06.05.14
    Z okazji 93. rocznicy wybuchu III powstania śląskiego pani Ewa Górska wraz z samorządem klasy III b udała się na cmentarz w Katowicach przy ulicy Brackiej, aby zapalić znicze na pięciu mogiłach Powstańców Śląskich, którymi opiekuje się nasza szkoła.

Poznajcie Henia!
Dodano 27.04.14

Miło nam poinformować, iż prowadzona od początku roku  akcja adopcji szkolnego zwierzaka doczekała się finału. Jesteśmy oficjalnymi opiekunami sympatycznego kozła Heńka!
Serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszego podopiecznego w Śląskim Ogrodzie Zoologicznym w Chorzowie.

"Lipińskie kadrowanie" - sukces naszych uczniów
Dodano 10.04.14
     Miło nam poinformować, iż uczniowie naszej szkoły : Jan Duniec, Filip Święs i Przemek Gosek zajęli III miejsce w Pierwszej edycji konkursu filmowego "Lipińskie kadrowanie. Wielkie serie filmowe".  Zadaniem uczestników było nakręcenie remake’u dowolnej sceny pochodzącej z wybranej  części następujących serii filmowych: „Matrix”, „Gwiezdne wojny”, „Harry Potter”, „Władca pierścieni”, „Step Up”, „Zmierzch”. Opiekunem naszej drużyny była pani Joanna Krzywoń.
27 marca 2014 roku w lipińskim Zespole Szkół i Pracy Pozaszkolnej odbyła się gala finałowa konkursu, podczas której uczniom wręczone zostały nagrody.

Link do nagrodzonego filmu

Szkoła w ruchu - Ćwiczyć każdy może
Dodano 27.03.14

Przypominamy, iż Minister Edukacji Narodowej ogłosił rok szkolny 2013/2014 Rokiem Szkoły w Ruchu. Szkoła nasza przystąpiła do projektu i systematycznie realizuje jego założenia.
Zapraszamy do odwiedzenia działu "Szkoła w ruchu" , gdzie znaleźć można sprawozdania i fotografie z wielu akcji, m.in.:

- Spotkanie z mistrzem siatkówki Marcinem Prusem
- "Katowice wieczorową porą" - bieg na orientację
- "Mikołajkowy turniej gier i zabaw dla szkół podstawowych"
- "Turniej piłki siatkowej dziewcząt"
- "Turniej tenisa stołowego"
- Sprawozdanie ze spotkania ZAKSA Kędzierzyn – Koźle - Effektor
- Certyfikat uczestnictwa w programie "Mądre żywienie, zdrowe pokolenie"
- konspekty zajęć
- i wiele innych.

<< Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 Następna >>

Miej odwagę posługiwać się swym rozumem.
Horacy

Dla klas szóstych