Znajdź nas na Facebooku!
Dodano 04.03.14

Serdecznie zachęcamy do odwiedzania naszego oficjalnego profilu na facebook'u.  Znajdziecie tam najświeższe informacje z życia szkoły, galerie zdjęć oraz nawiązać możecie kontakt z sympatykami naszej szkoły. Dołącz do naszej społeczności i polub nas!

Spotkanie z siatkarzem Marcinem Prusem
Dodano 23.02.14
     Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów na spotkanie z Marcinem Prusem - siatkarzem i wielokrotnym reprezentantem Polski, które odbędzie się 28 lutego w naszej szkole. Wszystkich fanów sportu zapraszamy na salę gimnastyczną na 2 i 3 godzinie lekcyjnej.

Sukcesy, sukcesy...
Dodano 23.02.14
Miło nam poinformować, iż uczennica klasy uczennica klasy Ia Zuzanna Kolbuch, zajęła 7 miejsce w kraju w Ogólnopolskim konkursie przedmiotowym Olimpus z języka angielskiego, wyprzedzając tym samym ponad 1200 gimnazjalistów i osiągając tytuł laureata.

Sukcesem pochwalić może się również Aleksandra Holona z klasy IIIc, która zajęła zaszczytne I miejsce w II Powiatowym Konkursie Fotograficzno -Plastycznym „Katowice miejscem sportu i rekreacji”.

Serdecznie gratulujemy!

Poczta walentynkowa
Dodano 11.02.14
      Zapraszamy do udziału w tradycyjnej szkolnej poczcie walentynkowej. Od środy (12.02.14) do piątku (14.02, do drugiej godziny lekcyjnej) kartki walentynkowe będzie można wrzucać do skrzynki znajdującej się przy głównym wejściu do szkoły (koniecznie napiszcie imię i nazwisko wybranej osoby oraz klasę!). Poczta walentynkowa dostarczać będzie walentynki przez cały piątek. Mamy nadzieję, że wszyscy uczniowie przyłączą się do zabawy i wykorzystają okazję, by wyrazić swoją sympatię koleżankom i kolegom ze szkoły!

Dyskoteka szkolna, 12.02.2014
Dodano 11.02.14
Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów
na kolejną w tym roku szkolnym
DYSKOTEKĘ,
która odbędzie się 12 lutego 2014 roku.
Bawić będziemy się w godzinach 17.00-20.00

Bilety dostępne są tylko w przedsprzedaży w okolicy pokoju nauczycielskiego. Przed zakupem biletów prosimy o zapoznanie się z regulaminem dyskotek szkolnych. Rodziców prosimy o zapewnienie uczniom bezpiecznego powrotu do domów.

<< Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 Następna >>

Jestem tylko trzciną na wietrze, ale trzciną myślącą.