Sukcesy, sukcesy...
Dodano 23.02.14
Miło nam poinformować, iż uczennica klasy uczennica klasy Ia Zuzanna Kolbuch, zajęła 7 miejsce w kraju w Ogólnopolskim konkursie przedmiotowym Olimpus z języka angielskiego, wyprzedzając tym samym ponad 1200 gimnazjalistów i osiągając tytuł laureata.

Sukcesem pochwalić może się również Aleksandra Holona z klasy IIIc, która zajęła zaszczytne I miejsce w II Powiatowym Konkursie Fotograficzno -Plastycznym „Katowice miejscem sportu i rekreacji”.

Serdecznie gratulujemy!

Poczta walentynkowa
Dodano 11.02.14
      Zapraszamy do udziału w tradycyjnej szkolnej poczcie walentynkowej. Od środy (12.02.14) do piątku (14.02, do drugiej godziny lekcyjnej) kartki walentynkowe będzie można wrzucać do skrzynki znajdującej się przy głównym wejściu do szkoły (koniecznie napiszcie imię i nazwisko wybranej osoby oraz klasę!). Poczta walentynkowa dostarczać będzie walentynki przez cały piątek. Mamy nadzieję, że wszyscy uczniowie przyłączą się do zabawy i wykorzystają okazję, by wyrazić swoją sympatię koleżankom i kolegom ze szkoły!

Dyskoteka szkolna, 12.02.2014
Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów
na kolejną w tym roku szkolnym
DYSKOTEKĘ,
która odbędzie się 12 lutego 2014 roku.
Bawić będziemy się w godzinach 17.00-20.00

Bilety dostępne są tylko w przedsprzedaży w okolicy pokoju nauczycielskiego. Przed zakupem biletów prosimy o zapoznanie się z regulaminem dyskotek szkolnych. Rodziców prosimy o zapewnienie uczniom bezpiecznego powrotu do domów.
Nowe terminy zajęć dodatkowych
Dodano 11.02.14

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi terminami zajęć dodatkowych i kółek zainteresowań obowiązujących w II semestrze roku szkolnego 2013/2014 (Dział "Dla ucznia / Zajęcia dodatkowe").  Zachęcamy do aktywnego uczestnictwa w  zajęciach!

Wieczorny bieg na orientację
Dodano 30.01.14
    "Katowice wieczorową porą", to cykl wieczornych zawodów na orientację odbywających się raz w miesiącu  (listopad, grudzień, styczeń, luty), zawsze po zmroku, zawsze w innej dzielnicy miasta. Dwie trasy do wyboru: OPEN – to propozycja dla początkujących (start w pojedynkę lub w parach) oraz PROFI - start tylko solo. Właśnie takie wyzwanie stanęło przed uczennicami naszej szkoły. Reprezentanci naszej szkoły (13 uczennic) wzięli udział w biegu w kategorii OPEN – w parach. Sprawozdanie z biegu znaleźć można w dziale "Akcja Szkoła w ruchu". Zapraszamy!

<< Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 Następna >>

Dzieci najuważniej słuchają, kiedy mówi się nie do nich.
Eleonora Roosevelt

Dla klas szóstych