icon
icon
icon
icon
icon
Gimnazjum Nr 8 w Katowicach - Projekty

Projekty


Gimnazjum Nr 8 w Katowicach chętnie bierze udział w projektach i programach międzynarodowych i krajowych. Za nami mamy już udział w programach Szkoła z klasą, Uczeń z klasą, oraz Socrates Comenius. W tym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły biora udział w programie organizowanym przez Gazetę Wyborczą "Uczeń z klasą".
Prezentujemy bliżej nasze dokonania:Projekt edukacyjny klasy 2c "Rekreacja na cztery pory roku"

Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją multimedialną prezentującą projakt klasy 2c.
Projekt edukacyjny klasy 2a "Życie i twórczość Janusza Korczaka"

Rozwiąż test wiedzy o Januszu Korczaku i zapoznaj się z wynikami innych uczniówProjekt edukacyjny klasy 2b "Młodzi Kreatywni"
Podsumowanie projektu unijnego "Fascynacje zaklęte w nauce i biznesie"Projekt edukacyjny klasy 2a - kręcimy film w wersji anglojęzycznej "Romeo and Juliet""Sesje z plusem" - matematyka
"Fascynacje zaklęte w nauce i biznesie" - projekt unijny realizowany pod kierownictwem mgr Ewy JasikProjekt E-Twinning "Internationales Rekordbuch" - projekt w języku niemieckim realizowany w roku szkolnym 2008/2009 pod kierownictwem mgr Anny Topolskiej.


Prezentacja E-Twinning - projekt w języku angielskim realizowany w roku szkolnym 2007/2008 pod kierownictwem mgr Joanny Kmiecik


SOCRATES COMENIUSUCZEŃ Z KLASĄ

English version Deutsche Version Cytat na dziś:
Błędy to droga do prawdy.
Fiodor Dostojewski

Zestaw podręczników

Stypendia

ODLICZAMY


Do końca roku szkolnego -764 dni.

Aktualnie jest 1 gości na stronie

Liczba odwiedzin od 20.11.2007
Statystyki

Losowe zdjęcie z galerii