Gimnazjum Nr 8 w Katowicach - Projekty

Projekty

Gimnazjum Nr 8 w Katowicach chętnie bierze udział w projektach i programach międzynarodowych i krajowych. Za nami mamy już udział w programach Szkoła z klasą, Uczeń z klasą, oraz Socrates Comenius. W tym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły biora udział w programie organizowanym przez Gazetę Wyborczą "Uczeń z klasą".
Prezentujemy bliżej nasze dokonania:

Projekt edukacyjny klasy 2c "Rekreacja na cztery pory roku"

Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją multimedialną prezentującą projakt klasy 2c.

Projekt edukacyjny klasy 2a "Życie i twórczość Janusza Korczaka"

Rozwiąż test wiedzy o Januszu Korczaku i zapoznaj się z wynikami innych uczniów

Projekt edukacyjny klasy 2b "Młodzi Kreatywni"

Podsumowanie projektu unijnego "Fascynacje zaklęte w nauce i biznesie"

Projekt edukacyjny klasy 2a - kręcimy film w wersji anglojęzycznej "Romeo and Juliet"

"Sesje z plusem" - matematyka

"Fascynacje zaklęte w nauce i biznesie" - projekt unijny realizowany pod kierownictwem mgr Ewy Jasik

Projekt E-Twinning "Internationales Rekordbuch" - projekt w języku niemieckim realizowany w roku szkolnym 2008/2009 pod kierownictwem mgr Anny Topolskiej.

Prezentacja E-Twinning - projekt w języku angielskim realizowany w roku szkolnym 2007/2008 pod kierownictwem mgr Joanny Kmiecik

SOCRATES COMENIUS

UCZEŃ Z KLASĄ

Błędy to droga do prawdy.
Fiodor Dostojewski